piątek, 16 maja 2014

Jak reklamy past i szczoteczek do zębów wpływają na nasze piękne uśmiechy

Podobno mówi się, że najpiękniejszym makijażem dla kobiety jest - jej uśmiech. Z pewnością możemy założyć, że może być on  jej prawdziwą wizytówką i ozdobą, wiec warto o niego zadbać. Sprawić by był nieskazitelnie piękny i odsłaniał śnieżnobiałe zęby. Niektóre z pań mają to szczęście, że dziedziczą białe zęby w genach, jednak nie wszystkim się to udaje, a te  które nie miały tyle szczęścia, mogą coś w tym kierunku zrobić. Kupując np. niezwykły produkt z reklamy.

Doskonała szczoteczka 

Pierwszym sposobem aby nas skusić na niebiański uśmiech jest reklama fenomenalnej szczoteczki, która dojdzie do każdego zakamarka naszej jamy ustnej i zadba o idealną czystość naszych zębów.  Więc musimy wykonać krok pierwszy, czyli kupić odpowiednią  szczoteczkę wybielającą.

Na rynku dostępnych jest wiele produktów min. specjalistyczne szczoteczki, które dzięki nietuzinkowym włóknom  wybielają nasze zęby. Ponadto jak mówią w reklamie, polerują one szkliwo i usuwają wszelkie osady o wiele skuteczniej, niż zwykłe szczoteczki.  Tego wszystkiego możemy się dowiedzieć z niejednej reklamy, która będzie nas kusić do zakupu tego właśnie produktu. Wielu z nas zastanowi się , czy aby jest to skuteczne lub powie czemu by nie spróbować - jeśli zależy mi na śnieżnobiałym uśmiechu, a dzięki tej ,o to właśnie szczoteczce mogę go łatwo uzyskać. Wniosek z tego taki, że tego typu szczoteczka wybielająca, koniecznie musi znaleźć się na naszej  liście zakupów.


Następny wabik, to reklama pasty o uwodzicielskim działaniu

Teraz wszyscy czołowi producenci na rynku  past do zębów, mają dostępne  w swej ofercie pasty wybielające z interesującym dopiskiem na opakowaniu- whitening.  Reklamy przedstawiają nam gwiazdy o arcymistrzowskich uśmiechach ( często są one takie dzięki wielu zabiegom dentystycznym) gdzie reklama przedstawia, że ten uśmiech został osiągnięty dzięki tej o to właśnie paście. Wzbogacone są one w wiele składników takich jak np. soda czy fluor, które powodują, że po pewnym czasie nasze zęby będą zdecydowanie jaśniejsze. Szeroki uśmiech odsłaniający nieskazitelne uzębienie to jedna z podstawowych stawianych przed nami pokus.
Na rynku dostępnych jest bardzo wiele reklam past, takich  które spełnią nasze wszystkie potrzeby. Pasta wybielająca, pasta odświeżająca oddech, pasta dla palaczy, pasta do zębów dla dzieci – to tylko część ujmujących  nas  produktów, gdzie najlepiej abyśmy posiadali każdy z nich aby osiągnąć jak najlepszy rezultat. Jaka pasta do zębów jest numerem jeden ? Ta, która ma najlepszą  reklamę z udziałem jakieś światowej gwiazdy, uśmiechającej się do nas z ekranu. Aby się o tym przekonać, konieczny jest zakup danego produktu i przetestowanie go. Za pomocą pięknego  uśmiechu, takiego samego  jak w reklamie, możemy osiągnąć o wiele więcej, a ludzie będą nam bardziej przychylni. Każdy z nas może mieć  uwodzicielski uśmiech gwiazdy, który sprawdzi się w każdej sferze naszego życia, będzie on prostą  ozdobą, nie potrzebująca żadnego  innego dodatku.Brak komentarzy: