niedziela, 25 maja 2014

Aplikacje mobilne, które napędzają sprzedaż.

Rozwiązania mobilne w ostatnich latach bardzo znacząco zyskały na popularności. Już pod połowa internautów korzysta z udogodnień aplikacji mobilnych. Zmieniają się również nawyki konsumentów, którzy coraz rzadziej rozstają się z wygodnymi narzędziami mobilnymi.

Dodatkowy kanał sprzedażowo- marketingowy zapewnia nowoczesna wersja sklepu na urządzenia mobilne. Daje to klientom możliwość przeglądania oferty oraz dokonywanie zakupów przez internet, przy pomocy narzędzia, z którym prawie nigdy się nie rozstaje. Czy warto tworzyć aplikacje mobilne sklepów na smartfony?? Zdecydowanie tak!Rosnący wzrost popularności urządzeń mobilnych zwiększa liczbę potencjalnych klientów. Dodatkowo klienci, którzy mają łatwiejszy dostęp do oferty sklepu częściej do niego zaglądają i bardziej identyfikują się z marką sklepu. Każdy klient ma swobodę robienia zakupów w dowolnej chwili i w dowolnym miejscu. Sprzyja to również marketingowi szeptanemu. 

Już coraz więcej sklepów korzysta z aplikacji mobilnych. Z pewnością w najbliższym czasie ich liczba znacząco się zwiększy. Bez wątpienia jest to duże ułatwienie dla klientów. Swobodnie można stwierdzić, że aplikacje mobilne są zdecydowanie korzystną nowością, która została wprowadzona na rynek i w pełni wykorzystuje możliwości jakie daje swobodny dostęp do internetu w smartfonach i innych urządzeniach mobilnych.

Brak komentarzy: