sobota, 11 kwietnia 2015

Reklama w Twitterze wychodzi na nowy poziom!


Cześć wszystkim ! Ta notatka w pierwszej kolejności dla tych, kto aktywnie korzysta z twitter i kto chce zarabiać w internecie. I ani dla kogo nie jest tajemnicą, że pracuje twitter korzystnie i efektywnie. Wiele osób z nas prowadzą swoje mikro-blogi i już zauważyły, że obrazki w taśmie twi teraz są otwarte od razu i nie ma konieczności klikać na powoływania, żeby ich zobaczyć. Odpowiednio, nie zauważyć taką reklamę w internecie praktycznie niemożliwie. Twitter stale doskonali się i nie odstaje od swojego głównego konkurenta - Instagram.
Zwróćcie uwagę, że w profilach pojawił się przycisk "Reklama", co robi twitter jeszcze wygodniejszym i pożytecznym zasobem.
Teraz reklama w internecie proponuje szeroki wybór wariantów : banery, tyzery, kontekst - można wybrać cokolwiek. Lecz na mój pogląd bardzo efektywna metoda - to reklama przez socjalne siecie .Lecz przedtem reklama ograniczała się, w istocie, przesuwaniem profilów marek. Zaraz porozmawiajmy o nowej "fiszce" dokładniej!
Jak rozmieścić reklamę w twiterze?
Więc, dziś skorystać się tą funkcją reklamy, może tylko ten użytkownik, czyj profil twitter odpowiada szeregowi kryteriów. W pierwszej kolejności pod uwagę bierze się adres domenu profila i mowa, na której on prowadzi się. Na żal, w tej chwili tylko małe przedsiębiorstwa z ewidencyjnymi zapisami w USA, Kanadzie, Irlandii i wielkiej Brytanii, rozmieszczające twity językiem angielskim, mogą przystąpić do pracy z reklamową opcją icon sad. Reklama w Twiterze wychodzi na nowy poziom! Lecz nie tryeba rozpaczać zawczasu!
W najbliższym czasie użytkownicy z drugich krajów również potrafią czynić to samo - my w tej liczbie, należy tylko trochę poczekać.
Z reguły, najbardziej udanymi reklamodawcami są użytkownicy, których można nazwać zapalonymi amatorami twittera. Mam na myśli ludzi, które prowadzą swój mikro+blog w ciągu długiego czasu, regularnie publikują nowe twity.
Jeśli jesteście zainteresowane w reklamie, lecz wasz ewidencyjny zapis jest dosyć nowy, należy przeprowadzić kilku tygodniów w twi, żeby samodzielnie poznać zasadami jego pracy - to jets łatwe, z lekkością zrozumiecie zasady pracy twittera i będziecie doskonale w nich orientować się. Jeśli wasze twity są obronionę nastrajaniami prywatności, skorystać się funkcją reklamy nie wyjdzie - dla przesuwania twitter zdarzy się otworzyć zapisy dla wszystkich. Lecz jeśli już dawno zarabiacie na twiterze, to wy to już zrobiły.
Ta i grzech chować od cudzych oczu taki odnowiony piękny profil!
Rozwinięte obrazki - malutki, lecz bardzo jaskrawy wykrok!
Więc, twitter reklama jest rzeczywiście efektywną metodą przesuwania własnych towarów i usług. Pamiętajcie, żeby domagać się większego efektu przy rozmieszczeniu, należy orientować się naprofili realnych użytkowników, a nie botów. Rozkręcanie twitter pozwala zwiększyć autorytatywność strony internetowej w dwa razy tylko za jeden raz! To rzeczywiście wygodna i efektywna metoda reklamy - pomyślcie tylko, posuwacie własną stronę internetową i profil na twitterze jednocześnie.

Na mój pogląd, dodanie przycisku "Reklama" do twitteru - to doskonała idea, powab której w najbliższym czasie odczujemy.

Brak komentarzy: