niedziela, 19 kwietnia 2015

Dobry kit to połowa sukcesu!Większość ludzi chce być fit – to ostatnio bardzo modne słowo, które rządzi światem. Nie ma chyba na świecie kobiety, która nigdy by się nie odchudzała. Dieta Dukana, Paleo czy South Beach to tylko niektóre z diet, które stosują panie. Teraz w kwietniu to już w ogóle. Za niedługo lato, wskoczymy w kuse ubrania, będziemy się kąpali i wygrzewali w promieniach słońca. Nie można sobie pozwolić na przykrą oponkę i cellulit na udach.

Jak wiadomo dieta to pewne wyrzeczenia, to treningi, to pot, krew i łzy. Nie każdy ma siłę i motywację, aby podjąć się takiego zadania. Ludzie lubią iść na łatwiznę. I tutaj z pomocą przychodzą nam producenci środków na odchudzanie. Ba! Cudownych środków na odchudzanie - „połknij tabletkę, a ona pożre Twój tłuszcz!” I przy okazji rozwiąże wszystkie Twoje problemy.

Hasła jakimi posługują się producenci są genialnie skonstruowane. O to przykład:

„Twoje życie nabierze nowego koloru – koloru VitaSlim Proactive – tak to prawda. Bez zbędnych ćwiczeń i drakońskich diet! Koniec z nadwagą, od teraz czeka Cię jędrny brzuch, szczupłe uda i pośladki, które sprawią, że wszyscy będą Ci zazdrościć. Tak, to jest dla Ciebie skuteczne i szybkie rozwiązanie i wiemy doskonale jak Ci pomóc. Schudniesz 17 kg w 4 tygodnie!”
Widzieliście! Bez ćwiczeń i diet. Jędrny brzuch i pośladki. Wszyscy będą Ci zazdrościć. 17 kg w 4 tygodnie, aaa!!! Ale mamy wspaniałych ludzi na świecie, potrafią wymyślić takie cudowne specyfiki! A do tego skuteczność potwierdzona opinią lekarza: „Proces chudnięcia jest możliwy dzięki przyjmowaniu 2 kapsułek dziennie, rano i wieczorem. VitaSlim to najskuteczniejsza kuracja odchudzająca z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia, a przede wszystkim nadzwyczaj bezpieczna”. No i oczywiście pozytywne komentarze osób, które korzystały z tego. Nic tylko kupować, bez zastanowienia!

Teraz już na poważnie. Ludzie! Wy na serio wierzycie w te wszystkie głupoty?! Wierzycie, ze tabletka Wam pomoże. Śmiać mi się chce kiedy słyszę w radio: „FatBurn – do diabła z tłuszczem.” Czy mając nadwagę, można schudnąć dzięki magicznym tabletkom czy herbatkom? Nie sądzę. Znam osoby, które kolokwialnie mówiąc, przejechały się na tej magii. Jak bardzo muszą być zrozpaczeni ludzie, którzy sięgają po takie świństwa. Tak, rano i wieczorem cudowna tabletka, a cały dzień obżeranie się byle czym i leżenia na kanapie. Cudowne i jakże wygodne rozwiązanie.

W odchudzaniu podstawę stanowi odpowiednia dieta. To dzięki niej możemy zapewnić i dostarczyć naszemu organizmowi odpowiednich minerałów i składników odżywczych. Ważne są również ćwiczenia fizyczne, to dzięki nim nasze ciało się wyszczupla i tym samym ujędrnia.

„17 kg w 4 tygodnie”- tak, a potem to już tylko dzwonić po koronera! Optymalny ubytek masy ciała to od 0,5 kg do 2 kg. Wszystko zależy od odchudzanego ciała i od tego ile jest do spalenia.

Dobrze jest jeśli mamy przy sobie specjalistę, osobę, która zna się na tym co robi i odpowiednio nas poprowadzi. Dzięki jej pomocy z pewnością osiągniemy swój cel, będziemy mieli jędrny brzuch i uda, nasze życie nabierze blasku, a wszystkie „cudeńka” odejdą w zapomnienie.
Brak komentarzy: