piątek, 24 kwietnia 2015

Nowości TVN

Astronomiczna wiosna już nam towarzyszy. W ekranach telewizorów również wiosna. Z pewnością każdy nas widział już najnowszy spot wizerunkowy stacji telewizyjnej TVN. Gwiazdy seriali oraz programów współpracowali w nim z maskotką TVN, czyli Panem Kulką. Odgrywał on najważniejszą funkcję w spocie, pełniąc rolę komentatora jak i reżysera zarazem. Ale nie o tej nowości mowa.


Mimo szerokiej oferty seriali oraz programów telewizyjnych stacja TVN nie spoczęła na laurach. Zmiany na antenie można by nazwać – „ Jeszcze bardziej aktywnie, jeszcze bardziej filmowo.”  Kinomaniacy z pewnością będą zachwyceni oraz  maniacy sportu i zdrowia też. Dlaczego? Ponieważ już od 16 kwietnia wystartowały dwa nowe kanały telewizyjne: TVN Meteo Active oraz TVN Fabuła.


 Co w swojej ofercie ma TVN Fabuła -dzięki niej będziemy mogli zobaczyć filmowe i serialowe hity. Na dobry początek nowego kanału w pierwszy dzień mogliśmy zobaczyć film „Władca pierścieni”. Codziennie o 9 wieczorem, będziemy mogli usadowić się  wygodnie na kanapach przed telewizorami aby na tym kanale obejrzeć serialowe hity. Zobaczyć będziemy mogli bogatą ofertę serialowo-filmową- będą to zarówno nowości jak i klasyka filmowa. Tam również znajdą się autorskie programy adresowane do miłośników kina z najświeższymi informacjami o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki, celebrytach i gwiazdach ekranu. Poprowadzą  je znani  dziennikarze z programów TVN, m.in. Anna Wendzikowska,  Olivier Janiak, Andrzej Sołtysik i Kinga Burzyńska.
Szefem kanału TVN Meteo Active będzie Grzegorz Płaza, który powiedział:
 TVN Meteo Active to kanał, który wychodzi naprzeciw otaczającej nas rzeczywistości. Bez względu na porę roku coraz większa liczba ludzi uprawia sport, biega, jeździ na rowerach, ćwiczy na siłowniach i w salach fitness. Coraz więcej ludzi chce żyć zdrowo, dobrze się odżywiać i jak najdłużej pozostawać w dobrej kondycji. Dla nich wszystkich oraz dla tych, którzy chcą do nich dopiero dołączyć, tworzymy TVN Meteo Active. Źródło wiarygodnej i sprawdzonej informacji o prawidłowej aktywności ruchowej i zdrowiu. To kanał, którego brakuje na naszym rynku telewizyjnym.” http://www.tvn.pl/showbiz/juz-dzis-ruszaja-tvn-fabula-i-tvn-meteo-active-nowe-kanaly-tvn,163039,0,0.html

                                                          http://d.telemagazyn.pl/k/r/1/c5/ec/552d56dca9063_g.jpg

TVN Meteo Active powstało z przekształcenia stacji TVN Meteo- pierwszego polskiego kanału o tematyce pogodowej i meteorologicznej. Sport, pogoda i zdrowa dieta to podstawa funkcjonowania kanału TVN Meteo Active.W aktywnej drużynie motywować na ekranie telewizorów będą między innymi : Anna Lewandowska oraz Natlia Gacka– mistrzyni świata w fitnessie sylwetkowym.
 „ Apetyt na zdrowie” to kolejny program, który prowadzony będzie prze Odete Moro. Dla panów powstał program „M jak Mężczyzna” którym przewodzi sam Mariusz Czerkawski natomiast Robert Korzeniowski podpowie jak zacząć biegać. W programie również rozmowy z gośćmi, wydarzenia ze świata sportu i pogoda dla biegaczy. Pogoda ta będzie transmitowana z dachu TVN-u codziennie od poniedziałku do piątku.

Kanały ruszyły ale czy przyciągną do siebie widzów? Na te pytanie odpowiedzieć będziemy mogli za jakiś czas. Osobiście jestem kinomaniakiem więc jak najbardziej cieszy mnie fakt, że będę miała możliwość codziennie zobaczyć jakiś ciekawy film na ekranie telewizora. Jak do tej pory taka możliwość była- ale tylko w hitach w piątkowe wieczory . Czy kanał Meteo Active zastąpi Ewę Chodakowską- pożyjemy, zobaczymy.

Brak komentarzy: