piątek, 8 maja 2015

Nikotynowe plastry Nicotinell

Dobrze przemyślana reklama przyciąga waszą uwagę i na długi czas zostaje w pamięci. Socjalna reklama niesie ostrzegawczy i informacyjny charakter o różnych społecznych i ekologicznych problemach, ona zmusza zamyślić się.
zródlo- http://advert-journal.ru/reklama-protiv-kureniya/
"Ojciec reklamy" David Oligvi przypisuje swojemu współczesniku następny cytat: "Reklama usprawiedliwia swoje istnienie, kiedy wykorzystuje się w społecznych interesach, to zbyt potężne narzędzie, żeby wykorzystać jego wyjątkowo w komercyjnych celach". Jesteśmy zgodne z tą wypowiedzią, toż publikujemy dla was dobór z skuteczną socjalną reklamą.
Zrezygnować z tego fatalnego zwyczaju na pewno próbowali wszyscy palacze, probując dobrać dla tego najbardziej odpowiedni sposób. I wiele osób z ich po prostu opuściło ręce, uwierzywszy do własnego bezwładu przeciwstawiać się jej. Jednak sytuacji bez wyjścia nie istnieje.
Zaczynając z ubiegłego stulecia, w środkach masowego przekazu stanęły pojawiać się coraz więcej zawiadomień o nowych sposobach walki z papierosami, a jednym z ich stały się proste w użyciu nikotynowe plastry, reklamowa kompania których rozpoczęła się z obietnicy zmniejszyć liczbę papierosów, co wykurza się w ciągu dnia, nie wyrządzając przy czym dyskomfortu palaczowi.
Konieczność stosowania terapii podobnego rodzaju dość często powstaje u palaczy, mających dosyć duży staż palenia, u których w całości sformowała się fizyczna i psychiczna zależność od papierosa.
U takich palaczy jest bardzo wysoki poziom ryzyka w rozwoju zespołu odmowy od nikotyny, co przejawia się w ten sposób : rozbraty zachowania i humoru; naruszenia zasypywania i snu; pogorszenie koncentracji uwagi i pamięci; naruszenia funkcjonowania naczyniowego systemu (spadek ciśnieniatętniczego, skrócenie częstości serdecznych skróceń); silne cięgło odnowić palenie.


Brak komentarzy: