piątek, 22 maja 2015

Moda na bycie "FIT"

Na ekranach naszych telewizorów reklamy są nieodłącznym elementem, które przeplatają się wraz z programami rozrywkowymi, serialami czy też filmami. Nikt z nas tego nie lubi ale chyba już każdy z nas się do tego przyzwyczaił, że niekończące się reklamy wytrącają nas z równowagi. Zima już dawno za nami, wiosna już się kończy i zaraz przywitamy lato- i co w związku  z tym?


Przyszła pora na lawinę tematycznych reklam- znowu z każdej strony jesteśmy „zalewani” super ćwiczeniami, zdrowym jedzeniem i różnego rodzaju środkami dzięki którym w mgnieniu oka uzyskamy świetną sylwetkę. Bycie „FIT” jest najgorętszym tematem w reklamach telewizyjnych, portalach społecznościowych i przeróżnych stronach internetowych.


Początek tej wielkiej rewolucji w Polsce można przypisać wszystkim dobrze znanej Ewie Chodakowskiej, którą pokochali nie tylko rodacy ale również zagraniczni znajomi u których osiągnęła sukcesy. Jej wizerunek promuje bycie Fit. Jak wiemy aby osiągnąć dany cel należy zwracać uwagę na wszystko co wiąże się z dietą i ćwiczeniami. Ewa doskonale połączyła obie te kwestie. Dzięki temu rozkochała w sobie rzeszę ludzi poprzez kanały na You Tube gdzie znajdziemy różnego rodzaju treningi. Drugą ważną rolę odegrały jej porady dotyczące odpowiedniej diety. Siłownie i zajęcia fitness są oblegane jak nigdy wcześniej. Bez względu na wiek- teraz dosłownie każdy do nich dołącza. Rozpoczynając od nastolatek po panie w kwiecie wieku. I nic dziwnego, ponieważ bycie fit rozpowszechniła ona na szeroką skalę na: 


Wydanych książek i płyt dvd-> http://www.bebio.pl/shop/dvds
Oraz aktywne uczestnictwo w portalach społecznościowych takich jak Facebook-> https://www.facebook.com/chodakowskaewa?fref=ts

Długo nie trzeba było czekać aby pojawiła się jej konkurencja. W krótkim czasie dopadła nas wielka kopia ludzi, którzy nagle odkryli w sobie znawców i fachowców od odpowiednich ćwiczeń i odpowiedniej diety- do wyboru do koloru. Jednak nie tylko o nich mowa- konkurencją stały się również „magiczne środki” na odchudzanie, które zawładnęły popularnością w co drugiej reklamie. Nakłaniają nas do zmiany nawyków na lepsze, zdrowsze i efektywniejsze! Lato tuż, tuż, dlatego to najlepszy czas, aby odpowiednio zadbać o sylwetkę! Na rynku pojawiło się wiele nowych produktów zaczynając od napoi bez cukru po fit batoniki. Społeczeństwo łyknęło haczyk a interes się kręci ale niestety nie z korzyścią dla ludzi, którzy są naiwni i wierzą w te bzdury.


                                                                 https://www.youtube.com/watch?v=6bMWU14MsJU

Spożywanie odpowiednich produktów pomoże tkance mięśniowej w prawidłowej rozbudowie a nie spożywanie jakiś ‘specyfików” od siedmiu boleści!  Tabletki odchudzające na pewno nie czynią cudów opisywanych w reklamach producentów, ale mogą nam bardzo pomóc w osiągnięciu postawionego celu. Same tabletki nie wystarczą! Aby osiągnąć świetne rezultaty trzeba pamiętać o jakiejkolwiek aktywności fizycznej i odpowiednią dietą- Nie dajcie się zwariować!


Brak komentarzy: