niedziela, 3 czerwca 2012

Wstyd w reklamie, rumieniec u klienta.

Pęcherz pod kontrolą, hemoroidy nie takie straszne, a łóżkowych porażek zawsze można uniknąć. Reklamy środków farmakologicznych, tych na wstydliwe dolegliwości, nie brakuje. Producenci prześcigają się w pomysłach na hasła, bo w reklamach wszystko co ludzkie jest po prostu... ludzkie.
Polacy mówią stop biegunce, nikt niczego się nie wstydzi i cieszy życiem. A jeśli o Stoperan chodzi, to pamiętam jedna bardzo zabawna akcję, kiedy to kilkadziesiąt tysięcy osób lajkowało na Facebooku profil Stoperanu myśląc, że jest to jakaś super akcja promująca. "Nie biegam, cieszę się życiem". Te wszystkie nieświadome biedaki nie wiedziały jednak, ze zostały zrobione w przysłowiową trąbę i pewnie, że nie lubią biegać. Biegać do kibla.


Panowie się nie śmieją tylko uważnie czytają, bo teraz coś specjalnie dla nich. Środki na potencję. Penigra, Permen czy zwykła, znana niebieska Viagra. Jeśli któryś z Was ma problem, a te okropne statystki podają, że kilku z Was jednak ma, macie szeroki wybór specyfików, które uratują Was w nagłej sytuacji. Wasza partnerka zawsze będzie mogła "wskoczyć na byka", a kto wie, może nawet któryś z Was zostanie "wirtuozem swojego instrumentu". Tradycjonaliści oczywiście zawsze mogą pozostać przy błękitnej Viagrze, która od ponad 10 lat cieszy się zaufaniem (tych starszych, oczywiście) klientów.A jeśli któryś z panów ma problem z pęcherzem, producenci spieszą i uspokajają - mężczyzno, nie tylko Ty! Psi, psi, kochani.


Ale Panowie, kobietki też mają problemy z siusianiem. Ba! Panie to nawet i czasami do kibelka nie zdążą. Jednak spokojnie, to tylko takie "lekkie nie trzymanie moczu".


Jeśli mocz trzymamy i nawet takie lekkie nietrzymanie nas nie dopada, możemy zadbać o nasze zdrowie intymne. I to nie z byle kim, ale z samą Agatą Młynarska. To też kobieta i w dodatku super znana więc na pewno można jej zaufać.Przesuwamy się teraz w inne rejony, te sąsiednie. I teraz nieważne czy siusiasz na siedząco czy stojąco. Hemoroidy mogą dopaść też i Ciebie, a jeśli się wstydzisz, bo już dopadły nie martw się! Co trzecia pupa w Polsce ma problem z siedzeniem.

"A Ty się w końcu przestań wstydzić!" i leć do apteki. 
Brak komentarzy: