środa, 2 maja 2012

Jedyna Metoda na Głoda!


Jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci reklamowych jest Mały Głód. Żółte, włochate stworzonko w zielonej koszulce, pojawiające się podczas uczucia ssania w żołądku i zanoszące się „diabelskim” śmiechem. Jedyna rada by się go pozbyć-serek Danio.
źródło:google.images.pl
            Widzowie nie lubią reklam a tym bardziej powtarzających się reklam, bazujących na tych samych wzorcach z tymi samymi postaciami. Takie miniseriale reklamowe trwają kilka miesięcy a potem odchodzą w zapomnienie. Inaczej jest z reklamami Dania.
            Danone, bo o ta firmę tu chodzi stworzył przesympatyczną postać, która sprawia, że reklama tego produktu jest przyjemna, śmieszna i co najważniejsze, nie jest nudna. Mały Głód pojawił się na ekranie kilka lat temu i do dziś występuje w reklamach „Dania”. Cel Małego Głoda jest jeden- nie pozwolić by ofiara zjadła Danio, co oczywiście mu się nie udaje.
            Reklamy tego produktu pokazują bohaterów w różnych sytuacjach, gdzie dopada ich przykre ssanie w żołądku. Studenta z nogą w gipsie, kobietę wracającą do domu czy zażywającą kąpiel. Dodatkowo mogą wraz z serkiem otrzymać łyżeczkę z Małym Głodem, breloczek czy inny podobny gadżet z tym potworem.
            Muszę przyznać, że postać Małego Głoda jest strzałem w dziesiątkę, każdy widz kojarzy jakąkolwiek reklamę tego serka i każdy się skusi na jedyną, najlepszą metodę na głoda.
 

Brak komentarzy: