czwartek, 10 maja 2012

BUTY KSZTAŁTUJĄCE SYLWETKĘ


BUTY KSZTAŁTUJĄCE SYLWETKĘ
Dla kobiet w mniej lub większym stopniu bardzo ważna jest dbałość o formę, figurę, piękny wygląd. Dbałość atrakcyjny wygląd staje się jeszcze prostszy dzięki  nowym modelom butów EasyTone.
W reklamach EasyTone podkreślana jest ich doskonałość i  przydatność w każdych warunkach.  Pozawalają one czerpać korzyści z aktywnego spędzania czasu, a także codzienny spacer w tych butach staje się sposobem na to by dbać o formę i jednocześnie wyglądać stylowo.
Sekret tych wspaniałych butów tak dobrze wpływających na sylwetkę zapewniając wygodę, komfort i satysfakcję  tkwi w systemie dwóch podkładek, które balansują wraz z systemem transferu powietrza.  Jednak gdy już będziemy mieli je na stopach, możemy poczuć niestabilność a to oznacza, że trzeba zmusić mięśnie do  większej aktywności .
 
Używane hasła reklamowe mające zwrócić szczególną uwagę to:

-„Reebok EasyTone – buty, które kształtują piękne nogi i pupę”
- „Technologia obuwia EasyTone może Ci pomóc”
- „Zmniejszyć tkankę tłuszczową w 12 tygodni”
-„Reebok nadeszła rewolucja w treningu”
-„Przyjemny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej”

-„ Trenuj chodząc - Reebok Easytone”


 Kadry reklamy butów EasyTone ukazują nam przede wszystkim młode panie skąpo ubrane, zachowujące się beztrosko. Często kamera skierowana jest  przede wszystkim na  ich pośladki w doskonałej formie, co  oczywiście zawdzięczają reklamowanemu produktowi czyli butom Reebok EasyTone.

Reklama odwołuje się do naszego sposobu spędzania czasu oraz dbania o sylwetkę i zdrowie .
Reklama próbuje uświadomić nam jak wielką role buty mogą odegrać w dbaniu o piękny wygląd.  Początkowo skierowana ona była do kobiet jednak z czasem firma zmieniła a raczej powiększyła grupę docelowa którą stali się również mężczyźni oraz biegacze.. Pokazane jest, że nie koniecznie każdy musi się męczyć na siłowni by pięknie wyglądać, wystarczy założyć buty i podczas spaceru potrafią zdziałać cuda.
Celem reklamy jest  oczywiście nakłonienie potencjalnych nabywców do zakupu butów i przekonania o ich znakomitych właściwościach, pozwalających zachować wspaniały wygląd i nienaganną sylwetkę w każdym wieku. Jak podaje firma reebok by sprawdzić   skuteczność nowego produktu zostały  przeprowadzone badania na Uniwersytecie Delaware, które potwierdziły, że używając właśnie tego obuwia praca mięśni w rejonie pośladków i nóg była większa o 28% niż w przypadku używania innego obuwia.
Kto z nas by nie chciał mieć zgrabnych pośladków nie katując się na siłowni? Firma reebok pomyślała o tych którzy są troszkę bardziej leniwi i wyprodukowała obuwie EasyTone. Z cała pewnością buty EastTone są produktem ekskluzywnym. Ich ceny zaczynają się od 210 zł a sięgają nawet powyżej 400, zależy to oczywiście od wybranego modelu.


Brak komentarzy: